RSS články | RSS komentáře |

Folie na okna

Věděli jste, že stejně jako na oknech u Vašeho bytu či domu, můžete komfort sluneční fólie použít i na své auto? folie na auto už nejsou zdaleka nedostupným zbožím na našem trhu, ba naopak. autofólie se stávají velice módní záležitostí a to nejen kvůli svému vzhledu, ale také praktickým výhodám. folie na auto je určitě výbornou investicí.

Stejně jako sluneční fólie u oken bytu, i autofólie poskytuje díky kombinaci propustnosti, zamezení UV záření, odrazivosti světla a pohlcení sluneční energie, větší komfort v letních měsících, kdy se interiér vozu neohřívá, i v zimních měsících, kdy fólie slouží jako částečná tepelná izolace. Kromě vlastností sluneční fólie mají vlastní autofólie i další přednosti. Folie na auto jsou výborným ochranným prostředkem při rozbití skla i dobrou prevencí proti zlodějům.

autofólie, které se mohou umísťovat na všechna skla na vozidle, nejen že zajišťují sklu pevnost, ochranu proti UV záření, odklon tepla ze slunečních paprsků, ale například i omezují oslnění. Pro estéty autofólie představuje i formu designového vyžití. Pro ty se nabízí i široká nabídka samolepek a folií na auta, které se mohou umísťovat téměř na všechny části vozu. folie na auto na kapotě nebo samolepka na boku Vašeho vozu tak může být atraktivním doplňkem.

Comments are closed.