RSS články | RSS komentáře |

Autofolie


Na našem trhu se hlavně v posledních letech rozšířila nabídka kvalitních autofolií či fólií na auta. A není divu. Tento doplněk do auta je velmi výhodný hned z několika hledisek. Určitě nejvíce lidí ocení hlavně tepelný komfort, který autofolie poskytuje. Díky svým vlastnostem totiž nepropouští téměř žádné UV záření a tepelné záření, které nejen že poškozuje interiér, ale také dělá v letních měsících z automobilu skleník.

Nejen tepelné vlastnosti jsou však výhodou autofolie. Velkou předností je i lepší viditelnost z vozu, která je díky autofolii zbavena oslňujících paprsků od slunce nebo od světel protijedoucích vozidel. Opomenout nesmíme ani ochranou funkci, kterou autofolie plní. Při poškození či rozbití čelního skla totiž folie slouží jako ochrana, drží sklo pohromadě a brání pořezání či jiným zraněním. A je také dobrou prevencí proti zlodějům. V neposlední řadě se také jedná o módní doplněk.

Při pořizování autofolie je dobré si dát pozor, aby byla vybraná autofolie s atestem. Autofolie s atestem je totiž folie, která prošla speciální zátěžovou zkouškou a je tedy vhodná pro použití. Abyste získali potvrzení o autofolii s atestem, musíte navštívit i specializovaný servis, který Vám nejen fólii nainstaluje, ale také ji opatří atestačním štítkem. Autofolie nabízené u nás jsou atestovány pro naši republiku i pro ostatní státy EU.

Specialistů se určitě nemusíte bát. Autofolie s atestem již mnoho firem montuje na počkání během několika hodin. Častou nabídkou je i instalace přímo u Vás např. v garáži, takže můžete na nalepení autofolii čekat v pohodlí svého domova.

Comments are closed.